Projekt CzechStarter

30. 1. 2019 -

Máte inovativní produkt, ale nejste si jistí, jak rozjet podnikání? Poradíme Vám, jak se nespálit!

Zapojte se do projektu CzechStarter - http://www.podporastartupu.cz/projekty/czechstarter-2-2/ a využijte až 1 000 000 Kč na úspěšný start vašeho podnikání. Budete spolupracovat se zkušenými mentory a renomovanými poradenskými firmami jako jsou Havel & Partners - http://havelpartners.cz/cs, JŠK - http://www.jsk.cz/ a BDO - https://www.bdo.cz/cs-cz/home. Ti nejlepší z vás pak dostanou šanci zúčastnit se 2týdenního campu v Silicon Valley - https://www.bootupventures.com/, kde načerpají zkušenosti a nahlédnou do podnikatelského ekosystému vyspělého trhu.

Kdo se k nám hlásí?

  • Matěj založil svou první společnost. Má technicky inovativní produkt, nicméně co se týče byznys strategie, Matěj tápe. Nemá dobře nastavenou marketingovou strategii, firemní procesy skřípou a investor je v nedohlednu.
  • Lenka by ráda právně ošetřila duševní vlastnictví, navýšila počet zákazníků a získala kontakty na potencionální partnery či investory, aby poté bylo snazší expandovat na americký trh.

Stejně jako Matěj s Lenkou, upevněte základy svého podnikání i VY

Následujte úspěšné absolventy našich programů jako STRV - https://www.strv.com/, Q Designers - http://www.qdesigners.com/ nebo Sewio - https://www.sewio.net/company/about-us/ a přihlaste se bez váhání do programu CzechStarter!


Celý náš tým i naše stabilní základna mentorů a poradenských společností jsou připraveni vám nabídnout pomocnou ruku!

Více informací o projektu CzechStarter zde: http://www.podporastartupu.cz/projekty/czechstarter-2-2/

Přihlášky lze podávat v termínu od 29. 1. 2019  do 10. 3. 2019!

 

 

Důležité odkazy