Hledání farmářů pro TV pořad

31. 8. 2018 -

Jedná se o formát pořadu Farmář hledá ženu, který tentokrát bude hledat nejen farmáře, ale také farmářky!

"Pořad se chce soustředit na to, aby ukázal zemědělství jako atraktivní obor, kde mají uplatnění i mladí - proto hledáme mladé aktéry, na které chceme cílit především. Důraz klademe na to, abychom "prodali" divákovi krásnou českou krajinu a dopřáli mu nekonfliktní příjemnou podívanou. Vím, že tento pořad může být mnohými vnímán jako pokleslá televizní zábava, ale má osobní zkušenost mi ukázala, že k osvětě a šíření dobré věci, jsou podobné formáty nejlepší - před pár lety jsem uvedla do kin film Šmejdi, který pomohl z ČR vymýtit problematiku předváděcích akcí. Máme v týmu psychology, kteří účastníkům udělají psychologický profil a na jeho základě se budou snažit vyhledat vhodný protějšek." - Takto přibližuje záměr koordinátorka pořadu a dramaturg, Silvie Dymáková.


KOHO HLEDÁME?
Svobodné muže i ženy, kteří vlastní farmu, nebo v ní mají podíl, či jsou pokračovateli farmářského rodu a hospodářství jednou zdědí. Nechceme se soustředit jen na farmy typu „traktor-sláma", ale rozevíráme nůžky a oči i do dalších směrů. To znamená, že nás zajímají například i tito:
- včelaři (ale ne hobby včelaři, musí to být jejich hlavní činnost)
- majitelé zahradnictví, pěstitelé květin
- lesníci, majitelé vinohradu, či chmelnice
- majitel drůbežárny, chovatel koní, ovcí, koz
- ekofarmář a další

CO BY NATÁČENÍ OBNÁŠELO?
Jeden natáčecí den během podzimu, natočení představovacího úvodního medailonku. Tento by se vysílal v TV na konci roku. Hlavní natáčecí část je plánována na jaro, kdy si z došlých dopisů a námi doporučených partnerek farmáři vyberou 5 dam, se kterými se seznámí a po osobním setkání si určí, které 3 s ním pojedou na týden žít a pracovat na jeho farmu, statek. Uchazečky budou REÁLNÉ, nejedná se o zaplacené najaté herečky.

 
Pokud Vás nabídka oslovila, přihlaste se na nova.cz/casting

Důležité odkazy